پیش فروش آپارتمانهای لوکس در رودهن با موقعیت ویژه اقساط

مناطق آشنا را انتخاب کنید

عنوان شهری به سرعت در حال رو به رشد، در حال تبدیل شدن به مکانی محبوب برای سرمایه گذاری در املاک خارجی است .با این حال، خرید در همیشه آسان نیست. یک شهر بزرگ با مناطق متعدد برای زندگی است. بنابراین انتخاب مشاوران املاک و توسعه دهندگان می تواند با گزینه های بسیار دشوار باشد.همچنین باید از برخی تعهدات قانونی و نظارتی آگاه باشید تا از دردسر مقامات جلوگیری کنید.

مناطق آشنا را انتخاب کنید

به طور کلی، خرید یک آپارتمان در نشان می دهد که چگونه انتخاب بیش از حد می تواند یک باشد.پیش فروش آپارتمان در رودهن در این شهر، شما هرگز در گزینه های کوتاه نخواهید بود، اما ممکن است گاهی اوقات از تعداد گزینه های روی میز غرق شوید.به همین دلیل ما یک راهنمای کامل برای خرید کاندو در ایجاد کردیم. در این راهنما به موارد زیر می پردازیم برای اهداف این راهنما، ما در درجه اول بر روی خرید تمرکز خواهیم کرد  نه خانه های زمینی یا املاک تجاری.

روند جریان نقدینگی

به این دلیل که فقط مجاز به خرید درهستند گران ترین آپارتمان است. خرید یک واحد در اینجا بیش از در هر متر مربع هزینه دارد.به لطف نقش این کشور به عنوان یک مرکز تجاری، برای قرن ها، بازار املاک در چند دهه گذشته به طور پیوسته رشد کرده است  به ویژه در پایتخت آن،.خرید املاک و مستغلات در به دلایل مختلف رو به افزایش است. اول از همه، اقتصاد نسبتاً قوی و طبقه متوسط ​​رو به رشد، آن را به مکانی عالی برای انجام تجارت تبدیل کرده است.

روند جریان نقدینگی

تنها یک ساعت پرواز تا بازارهای مرزی که به سرعت در حال رشد هستند مانند وفاصله دارد. این امر را به یک مرکز عالی برای سرمایه گذاری در اقتصادهای با رشد بالا تبدیل می کند. نیز به خودی خود شهری پر جنب و جوش، متنوع و هیجان انگیز با 18 میلیون نفر است. در سرتاسر پایتخت ، بازارهای سنتی شلوغ، معماری سنتی الهام‌بخش، مراکز خرید فوق‌العاده پر زرق و برق، و تفریحات شبانه فراوان را خواهید دید.

یک قانون قابل توجه

به سختی می توانید لحظه ای کسل کننده را در پیدا کنید کیان مهر پارس یک ویژگی جذاب برای مهاجران بالقوه و بازنشستگان به طور یکسان.در نهایت، بازار املاک و مستغلات به طور پیوسته در حال رشد است. اگر قصد اجاره آپارتمان خود را دارید، می توانید بازده اجاره ای بیش از 5 درصد در مناطق مناسب کسب کنید. البته این بالاتر از پتانسیل افزایش سرمایه است.برخلاف برخی از همسایگان خود، به ویژه برای سرمایه گذاران باز نیست .

یک قانون قابل توجه

به عنوان مثال، اگر شهروند یا نیستید، فقط می توانید تا 49٪ از یک شرکت را به عنوان یک  در داشته باشید.به همین ترتیب، مالکیت اموال در مشمول مقررات و محدودیت‌های مالکیت مشابهی است. در بیشتر مناطق،  ممکن است تنها در ساختمان‌هایی که بیش از ۴۹ درصد مالکیت ندارند، بالای زمینی داشته باشند.همچنین هنگام خرید در باید با کاغذ بازی و کنار بیایید. خوشبختانه، احتمالاً هنگام خرید ملک در با مقامات دولتی که عادت به همکاری با دارند سر و کار خواهید داشت.

خط آخر

این است که شما باید پول خود را از نظر به بفرستید تا به نام شما باشد. به عبارت دیگر، ارز خارجی باید به یک بانک ارسال شود و آنها باید تبدیل ارز به بات را انجام دهند .هنگامی که از اولیه عبور کردید، وضعیت نسبتاً خوبی خواهید داشت. قوانین مالکیت املاک و مستغلات در بسیار قوی است و دولت از یک سیستم ثبت کامپیوتری برای ردیابی عناوین و سایر اسناد مهم استفاده می کند.

با گزینه های بسیار زیاد ، متوجه خواهید شد که قیمت ها می تواند بسیار متفاوت باشد. آنها بر اساس اندازه، مکان، و امکانات که شما علاقه مند به خرید آن هستید، متفاوت هستند.یک آپارتمان متوسط ​​یک خوابه با امکانات کمی در حومه معمولاً حدود 1 میلیون یا تقریباً  میلیون بات یا تقریباً هزینه دارد.این اعداد بسته به نزدیک بودن به مرکز شهر و حمل و نقل عمومی بسیار متفاوت است. متوسط ​​نوساز معمولاً حدود در هر متر مربع قیمت دارند.

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *