سرمایه گذاری خصوصی و عمومی

روش‌های بی ‌پایانی برای سرمایه‌ گذاری در املاک وجود دارد، از وام مسکن گرفته تا ساختن یک ملکی که سراسر کشور را در بر می‌گیرد. در حالی که مورد دوم احتمالاً برای بسیاری از ما دور از دسترس است، هیچ کمبودی در گزینه های دیگر وجود ندارد. در اینجا پنج استراتژی برای افزودن قرار گرفتن در معرض املاک و مستغلات به سرمایه گذاری های خود آورده شده است.اگر می خواهید فوراً و با کمترین پول ممکن در املاک سرمایه گذاری کنید، نگاهی به تراست های بیندازید.

سرمایه گذاری خصوصی و عمومی

این شرکت‌ها با فروش سهام و انتشار اوراق قرضه ، سرمایه جمع‌ آوری می‌کنند خرید آپارتمان در رودهن با وام و از درآمد حاصله برای خرید و اجاره دارایی‌های مستغلات مانند مراکز خرید، ساختمان‌ های اداری، ساختمان‌های آپارتمانی و انبارها استفاده می‌کنند موظفند تقریباً تمام سودهای پس از مالیات خود را به عنوان سود سهام به سرمایه گذاران خود پرداخت کنند .تراست های سرمایه گذاری املاک و مستغلات، سر و صدای مالکیت املاک را از بین می برند. مدیریت تمام تدارکات مالکیت و اجاره را انجام می دهد .

کیفیت زندگی

سود سهام را جمع آوری می کنید، که اغلب از بسیاری از سرمایه گذاری های مبتنی بر سهام بالاتر است.شما می توانید مانند هر شرکت سهامی عام دیگری از طریق یک حساب کارگزاری سهام را در بازار خرید و فروش کنید . این باعث می‌شود در مورد نقدترین سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات موجود باشد. علاوه بر این، می توانید سهام صندوق های قابل معامله در را خریداری کنید که دارای سهام بسیاری از هستند. سرمایه گذاران جدید بدون پول زیاد می توانند از طریق برنامه های سرمایه گذاری مانند و در کنند.

کیفیت زندگی

سرمایه‌ گذارانی که ترجیح می‌دهند رویکرد عملی‌تری داشته باشند، باید پلتفرم‌های املاک و مستغلات را بررسی کنند. بسیاری از این پلتفرم‌های آنلاین به شما امکان می‌دهند در پروژه‌های توسعه املاک و مستغلات خاص سرمایه‌گذاری کنید، نه در مجموعه‌های بزرگ و عمومی املاک سرمایه‌گذاری جمعی املاک و مستغلات، پول چند سرمایه ‌گذار را برای تامین مالی پروژه‌های توسعه جمع‌آوری می‌کنند. آنها عموماً از سرمایه گذاران می خواهند که برای مدت طولانی تری متعهد به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات شوند.

اقتصاد قوی

در بسیاری از موارد پنج سال یا بیشتر. ممکن است برج پامچال چیتگر قبل از آن بتوانید به مقداری از پول خود دسترسی پیدا کنید، اما این به صلاحدید بستگی دارد و ممکن است با جریمه های برداشت زود هنگام مواجه شوید.ممکن است هزینه دریافت کنند. حتماً مراقب هر گونه کارمزد یا هزینه های مدیریت اضافی باشید که می تواند بازدهی شما را کاهش دهد.به خاطر داشته باشید که ممکن است واجد شرایط شرکت در تمام آنلاین املاک و مستغلات نباشید. اکثر آنها به حداقل سرمایه گذاری نیاز دارند.

اقتصاد قوی

برخی از شما می‌خواهند که یک سرمایه‌ گذار معتبر باشید  به این معنی که شما یک دارایی غیر از محل سکونت اصلی خود دارید یا بیش از در سال درآمد دارید. طیف وسیعی از گزینه‌های مختلف از صندوق‌های املاک و مستغلات تا پروژه‌های املاک و مستغلات را ارائه می‌دهند.خانه های اولیه رایج ترین روشی است که اکثر مردم در سرمایه گذاری می کنند. شما وام مسکن می گیرید، پرداخت های ماهانه خود را انجام می دهید و به تدریج مالکیت خانه خود را ایجاد می کنید.

خط آخر

با خوش شانسی و تقاضای قوی در بازار محلی خود، می توانید هنگام فروش خانه خود، از سهام خود پول نقد کنید.در حالی که سرمایه گذاری در خانه شما می تواند در بلند مدت به شما کمک کند ثروت بسازید، متوسط ​​بازده سالانه کمتر از آن چیزی است که انتظار دارید. طبق گزارشی از تحلیلگر صنعت ارزش خانه ها سالانه تنها حدود درصد افزایش یافته است.در حالی که مناطقی از کشور وجود دارد که ارزش خانه در آنها بسیار بالاتر است، به طور متوسط ​​ارزش خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنید.

بعید به نظر می‌رسد که به طور چشمگیری افزایش یابد، به خصوص زمانی که هزینه‌ هایی مانند نگهداری و تعمیرات، بیمه، مالیات بر دارایی و سودی را که می‌پردازید محاسبه کنید. وام مسکن شما سایر سرمایه گذاری های املاک و مستغلات، مانند، متوسط ​​بازده سالانه  را داشته اند میانگین بازده سالانه حدود درازمدت را ارائه کرده است.این بدان معنا نیست که هرگز نباید خانه بخرید. به طور کلی حمایت دولت از بازار وام مسکن، علاوه بر برنامه هایی که از خریدارانی که برای اولین بار خانه خرید می کنند، حمایت می کند .

By admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *